Tüm Turlarımız size özeldir. Turlarımızda siz ve sizin misafirleriniz dışında biri bulunmamaktadır.

Mavi Köşk Turu

Bu turda görülebilecek yer sadece Mavi Köşk’dür. Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0TL

Girne Çevresi Turu

Bu turda görülebilecek yerler Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Çıkarma Plajı ve Özgürlük Anıtıdır. Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0TL

Girne Çevresi + Mavi Köşk Turu

Bu turda görülebilecek yerler Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Çıkarma Plajı ve Özgürlük Anıtı ve Mavi Köşk’dür. Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Lefkoşa Turu

Bu turda görülebilecek yer Barbarlık Müzesi, Rum tarafının net olarak görüldüğü yiğitler burcu, Selimiye Camii (eski katedral) Bedesten, Bandabulya’dır (Kapalı Çarşı). Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Girne – Lefkoşa Turu

Bu turda görülebilecek yerler Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Çıkarma Plajı ve Özgürlük Anıtı Barbarlık Müzesi, Rum tarafının net olarak görüldüğü yiğitler burcu, Selimiye Camii (eski katedral) Bedesten, Bandabulya’dır (Kapalı Çarşı). Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Girne – Lefkoşa + Mavi Köşk Turu

Bu turda görülebilecek yerler Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Çıkarma Plajı ve Özgürlük Anıtı Barbarlık Müzesi, Rum tarafının net olarak görüldüğü yiğitler burcu, Selimiye Camii (eski katedral) Bedesten, Bandabulya (Kapalı Çarşı) ve Mavi Köşk’dür. Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Dağdaki Tank + Mavi Köşk Turu

Bu turda görülebilecek yerler. St. Hilarion Kalesi, Meşhur Beşparmak dağlarındaki tank, Mavi Köşk, Çıkarma Plajı, Özgürlük Anıtı, ve Karaoğlanoğlu Şehitliğidir. Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Gazi Mağusa Turu

Bu turda görülebilecek yerler Murat Ağa, Sandallar, Atlılar köylerindeki toplu katliam mezarları, Salamis Harabeleri, Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal Zindanı ve Kapalı Maraş (Dışarıdan Panaromik). Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Karpaz Turu

Bu turda görülebilecek yerler Apostolos Andreas Manastırı, Özgür Eşekler koruma alanı, ve ünlü Altın Kum sahilidir. Tur fiyatı Girne’den kalmak ve Girne ye bırakılmak üzere araç türlerine göre şöyledir.

1-4 Yolcu 0 TL

5-6 yolcu 0 TL

7-8 Yolcu 0 TL

Güzelyurt Turu

Ayrıca yine size özel olarak yapılacak Güzelyurt turlarımız için bizi arayabilirsiniz.

Telefonumuz 0 533 866 3640

Lefke Gemi Konağı Turu

Ayrıca yine size özel olarak düzenlenecek Lefke Gemi Konağı turu için bizi arayabilirsiniz.

Telefonumuz 0 533 866 36 40

Bizi arayın…

Bizi her zaman 0 533 866 36 40 nolu telefonumuzdan arayabilirsiniz.